Olśniewaj śnieżnobiałym uśmiechem
i zyskaj pewność siebie

Profesjonalna higiena GBT + wybielanie zębów

Skontaktuj się z nami
i odbierz specjalny rabat
na usługę!

Odbierz rabat

* Ilość udzielonych rabatów jest ograniczona!

Profesjonalna higienizacja GBT + wybielanie zębów

Dlaczego warto

Każdy marzy o pięknym białym uśmiechu. Dzięki nowoczesnym metodom wybielania można znacznie poprawić estetykę uśmiechu, uzyskując efekt zębów bielszych nawet o kilka odcieni.

Gwarancja satysfakcji

Zabiegi wybielania wykonywane przez doświadczonych specjalistów są całkowicie bezpieczne. W naszej klinice dysponujemy wyłącznie sprzętem i materiałami najwyższej jakości, które zapewniają skuteczność, komfort Pacjenta i przede wszystkim szybki, zadowalający efekt.

Odbierz rabat

* Ilość udzielonych rabatów jest ograniczona!

Berezowscy Dental Clinic

Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu

W naszych klinikach Berezowscy Dental Clinic przywiązujemy ogromną uwagę do tego by Pacjent czuł się niezwykle komfortowo na każdym etapie leczenia.

Dbamy o piękny zapach w klinikach, o relaksującą muzykę, o odpowiednio dopasowany czas wizyt konsultacyjnych by w trakcie nich Pacjent mógł zadać wszystkie nurtujące go pytania.
W naszych kliniakach wizyty rozpoczynają się przy biurkach – rozmową z Pacjentem, poznaniem Waszych oczekiwań i problemów.

Co nas wyróżnia

Dlaczego nasze kliniki

Dokładna diagnostyka

Wielostronna, szczegółowa diagnostyka przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu pozwala na szybkie i skuteczne leczenie.

Najnowsze metody leczenia

Znajomość najnowszych trendów w stomatologii, ciągłe szkolenia zespołu oraz nowoczesny sprzęt zapewniają usługi na najwyższym światowym poziomie.

Profesjonalny zespół

Specjaliści różnych dziedzin stomatologii, wyposażeni w niezbędną wiedzę i doświadczenie, z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta.

Przyjazna atmosfera

W naszej klinice obowiązują najwyższe standardy obsługi, a miły i profesjonalny zespół sprawia, że wizyta stomatologiczna nie jest przykrym doświadczeniem.

Komfort Bezpieczeństwo Zaufanie Profesjonalizm Innowacyjność Zdrowie Technologia Wiedza Doświadczenie Kompleksowość Szczęście Troska Skuteczność Piękno Sukces Pewność Atrakcyjność Nowoczesność
Opinie naszych Pacjentów
Co o nas mówią nasi Pacjenci

Zapraszamy serdecznie

Wybierz jeden z naszych oddziałów
Odbierz rabat w Lublinie

Skontaktuj się z nami i odbierz specjalny rabat na usługę!
Podaj swoje dane - nasza rejestracja oddzwoni do Ciebie, aby uzgodnić termin wykorzystania pakietu w gabinecie w Lublinie lub Krasnymstawie.

    Odbierz rabat w Krasnystawie

    Skontaktuj się z nami i odbierz specjalny rabat na usługę!
    Podaj swoje dane - nasza rejestracja oddzwoni do Ciebie, aby uzgodnić termin wykorzystania pakietu w gabinecie w Lublinie lub Krasnymstawie.