zjedź w dół

Specjaliści

Specjalista Michał Berezowski
Lek. Dent. Berezowski Michał
’Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, bo nigdy nie wiesz, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu.’ – Gabriel Marcia Marquez
Zakochałem się… To był moment, który mnie odmienił. Zakochałem się w uśmiechu i od tego czasu już nic nie było takie same. Dotarło do mnie wtedy, jak ważny jest uśmiech dla każdego człowieka i… dla Tego drugiego człowieka. Przywracanie uśmiechu moim pacjentom stało się filozofią mojego życia. Ciągle stawiam sobie nowe ambitne cele, rozwijam się, uczestniczę w licznych szkoleniach by każdego dnia jeszcze lepiej pomagać moim pacjentom w odzyskiwaniu ich pięknego uśmiechu.
W codziennej praktyce zajmuję się stomatologią estetyczną, leczeniem kanałowym pod mikroskopem, kompleksowymi planami leczenia. Ukończyłem prestiżowe szkolenie Digital Smile Design dzięki któremu z wykorzystaniem najnowszej technologii komputerowej planuję pacjentom nowe, piękne uśmiechy.
Specjalista Magda Berezowska
Mgr Dypl. Hig. Stom Magdalena Berezowska
Uśmiech to jej drugie imię
Osoba z ogromną pasją i perfekcjonistka w swoim fachu. Specjalista z dziedziny profesjonalnej higienizacji pacjenta. Piaskarka i scaler to jej czarodziejskie różdżki dzięki którym przywraca piękny, zdrowy, a przede wszystkim czysty uśmiech swoim pacjentom. Specjalizuję się także w profesjonalnym wybielaniu gabinetowym (z użyciem profesjonalnych lamp lub indywidualnie dopasowanych nakładek).
Jest osobą bardzo czynnie działającą i propagującą zdrowie jamy ustnej, a także edukatorem szkolnym z dziedziny zdrowia, edukacji właściwych nawyków higienicznych oraz motywacji. Jest prelegentem licznych szkoleń specjalistycznych i konferencji naukowych. Stale rozwija swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach, a swoją wiedzą dzieli się z pacjentami. Absolwentka prestiżowego szkolenia Swiss Dental Academy w Szwajcarii, oraz współzałożycielem i certyfikowanym trenerem Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej.
Pacjenci w jej rękach mogą czuć się bezpieczni i profesjonalnie zaopiekowani!
Specjalista Paweł Maksymiuk
Lek. Dent. Paweł Maksymiuk
Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie
W trakcie studiów zaangażowany w działalność organizacji studenckich i pracę naukową. Obecnie odbywa specjalizację ze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończył cykl szkoleniowy z zakresu profesjonalnego leczenia endodontycznego pod mikroskopem. Przyjmuje pacjentów anglojezycznych.
Obszar głównych zainteresowań zawodowych obejmuje zabiegi z zakresu nowoczesnego leczenia kanałowego oraz stomatologii zachowawczej. Szczególną uwagę w pracy poświęca dobrej komunikacji, która jest kluczem do postawienia właściwiej diagnozy oraz zaplanowania leczenia zgodnie z oczekiwaniami Pacjenta. W trakcie wizyt za jeden z priorytetów, obok miłej atmosfery i braku pośpiechu, uważa edukację w zakresie dbania o zdrowie zębów.
Specjalista Ewa Popławska
Lek. Dent. Ewa Popławska
Rezydentka Poradni Ortopedii Szczękowej Stomatologicznego Centrum Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
W tym roku przystępuje do egzaminu specjalizacyjnego z dziedziny ortodoncji oraz broni rozprawy doktorskiej.
Ortodoncja od początku przygody ze stomatologią stała się jej ogromną pasją. Stale doskonali swoje umiejętności na konferencjach i kursach ortodontycznych, dzięki czemu wprowadza nowoczesne metody leczenia do swojej praktyki.
Zawsze miła i uśmiechnięta, zaraża pozytywną energią. Uwielbia dzieci. W pracy patrzy na pacjenta holistycznie, starając się rozwiązać każdy z problemów dotyczących leczenia stomatologicznego. Największą satysfakcją jest dla niej uśmiech zadowolonego z efektu leczenia pacjenta.
Specjalista Kuba Baszak
Lek. Dent. Jakub Baszak
Specjalista ortodonta
Odbył szkolenie specjalizacyjne z dziedziny ortodoncji w Poradni Ortopedii Szczękowej w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Egzamin specjalizacyjny zdał w 2019 roku. Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach ortodontycznych, aby zapewnić najwyższy poziom leczenia. Zawodowo zainteresowany jest tematyką zębów zatrzymanych, a także mechaniką leczenia aparatami stałymi.
Przykłada dużą wagę do szczegółowego omówienia problemu ortodontycznego, aby pacjent rozumiał przebieg i postępy leczenia.
Specjalista Kaczoruk Małgorzata
Lek. Dent. Małgorzata Kaczoruk
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Zajmuje się leczeniem zachowawczym i stomatologią dziecięcą. Każdy pacjent jest dla niej motywacją do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań i podążania za najnowszymi metodami leczenia. Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w kursach i szkoleniach.
Praca daje jej dużą satysfakcję, zwłaszcza gdy widzi uśmiech i wdzięczność na twarzach pacjentów. Cechuje ją spokój oraz przykładanie dużej wagi do wysłuchania tego, co dla pacjenta jest najistotniejsze.
W wolnych chwilach lubi spędzać czas z przyjaciółmi, górskie wędrówki oraz uprawiać sport.
Specjalista Małgorzata Ogonowska Kuter
Aneta Ogonowska – Kuter
Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Od 2016r. związana z Zakochani w Uśmiechu Berezowscy Clinic. W stomatologii pasjonuje się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem. Wymaga ono od lekarza wiedzy, cierpliwości i precyzji postępowania. Od wielu lat szkoli się w tej dziedzinie na licznych kursach i konferencjach, by zapewnić swoim pacjentom opiekę na najwyższym możliwym poziomie. Ponadto specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej z wykorzystaniem botoksu i kwasu hialuronowego.
Poza pracą lubi aktywnie spędzać czas z mężem i synem, uprawiając sport, bądź odkrywając nowe miejsca, te bliskie i te dalekie. Uwielbia gotować, czytać książki i czasopisma branżowe by nieustannie poszerzać swoją wiedzę.
Specjalista Ewelina Łyciuk
Lek. Dent. Joanna Białowska
Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Obecnie odbywa specjalizację ze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jest pracownikiem naukowym Katedry i Zakładu Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją UM w Lublinie, gdzie otworzyła przewód doktorski. Swoje umiejętności kształtuje poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach stomatologicznych na terenie całej Polski.
Zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystuje z zaangażowaniem w pracy z osobami w każdym wieku. Głównie wykonuje zabiegi z zakresu estetycznej stomatologii zachowawczej i nowoczesnej endodoncji.
Specjalista Ewelina Łyciuk
lek. dent. Ewelina Łyciuk
Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Stale podąża za najnowszymi trendami w stomatologii, mając zawsze na uwadze dobro pacjenta. Zwraca szczególną uwagę na najwyższą jakość wykonywanych zabiegów. W pracy poprzez wysoką jakość usług stomatologicznych, dąży do przywrócenia pacjentom pełnego zdrowia jamy ustnej. Cechuje się miłym usposobieniem oraz łagodnym charakterem, przez co wizyty odbywają się w sposób bezstresowy. Szybko nawiązuje kontakt ze starszymi i młodszymi tak by całkowicie wyeliminować stres związany z wizyta. Pacjenci cenią ją nie tylko za profesjonalizm, lecz również za życzliwe i otwarte podejście do ich problemów.

Asystenci

Asystentka Adrianna Rogowska
Adrianna Rogowska