Pierwsza wizyta

Poradnik Pacjenta

Pierwsza wizyta w klinice Berezowscy Dental Clinic

Na pierwszą wizytę prosimy przybyć ok. 10-15 min wcześniej w celu wypełnienia wywiadu stomatologicznego oraz niezbędnych zgód przed leczeniem. Pozwoli to na spokojną rejestrację i rozpoczęcie wizyty o wyznaczonej godzinie. Jest to standardowa procedura, podczas której zostaniecie Państwo poproszeni o podanie podstawowych informacji o danych kontaktowych oraz aktualnym stanie zdrowia.

Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem, który umożliwi wprowadzenie danych do Karty Pacjenta.
Podczas pierwszej wizyty lekarz zbiera wywiad chorobowy oraz wykonuje badanie stomatologiczne w celu dokładnego dostosowania leczenia do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Wszystkie badania diagnostyczne oraz zabiegi są przeprowadzane na miejscu, co pozwala zaplanować leczenie w sposób kompleksowy.

Badaniem obowiązkowym podczas pierwszej wizyty jest pantomogram. W naszych gabinetach do przeprowadzania badań diagnostycznych wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt, umożliwiający wczesne rozpoznanie schorzeń jamy ustnej.

Jeżeli natomiast posiadają Państwo wcześniej wykonane badania diagnostyczne to prosimy o ich zabranie.

Jeśli badanie pierwszorazowe wykaże konieczność wykonania higienizacji, musi się ona odbyć jako następna w kolejności. Dopiero po tym etapie przystępujemy do właściwego leczenia. Dzięki temu redukujemy ilość bakterii w jamie ustnej i uzyskujemy pełny obraz jamy ustnej.

Pacjent po badaniu diagnostycznym kierowany jest do właściwego specjalisty, który zajmuje się jego kompleksowym leczeniem oraz omawia etapy planowanych zabiegów, uwzględniając ich ceny.

Dzień przed terminem konsultacji zadzwonimy do Państwa lub wyślemy wiadomość SMS w celu przypomnienia i potwierdzenia wizyty.

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z parkingu, prosimy wówczas o kontakt.

Opinie naszych Pacjentów
Co o nas mówią nasi Pacjenci

Zapraszamy serdecznie

Wybierz jeden z naszych oddziałów
Berezowscy Dental Clinic

Berezowscy Lublin

    Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!

    Berezowscy Dental Clinic

    Berezowscy Krasnystaw

      Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!