Stomatologia przyszłości

Nowy wymiar stomatologii

Sprzęt najwyższej klasy

Wierzymy, że inwestowanie w najnowocześniejsze narzędzia stomatologiczne to klucz do zapewnienia zdrowia i satysfakcji naszych pacjentów. Dlatego starannie dobieramy i wyposażamy nasze gabinety w zaawansowany sprzęt, który gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i doskonałe rezultaty.

Komputerowe znieczulenie Wand-STA

Wand-STA™ to to sterowany komputerowo, ekspercki system do bezbolesnego podawania wszystkich znieczuleń miejscowych w stomatologii.

Proces komputerowego znieczulenia Wand-STA™ pozwala na uzyskanie tzw. strefy łągodności podczas leczenia. Niezwykle delikatnie podane, skuteczne znieczulenie jest dla pacjenta zaledwie neutralnym często niezauważalnym doznaniem.

Więcej

Zamiast tradycyjnego zastrzyku środek znieczulający podawany jest specjalną końcówką, która przypomina różdżkę czy cienki długopis. Wand-STA umożliwia lekarzowi stosowanie również takich technik znieczulenia, gdzie znieczulony jest tylko jeden, wybrany ząb, a tkanki miękkie – wargi, policzek, język – zachowują pełną sprawność…

CS 8100 3D Najbardziej innowacyjny na świecie SIRONA ORTHOPHOS SL 3D i pantomograf

W Zakochanych w Uśmiechu zapewniamy pełną diagnostykę radiologiczną niezbędną do leczenia zębów.

SIRONA ORTHOPHOS SL 3D to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej uniwersalnych urządzeń wykorzystywanych we współczesnej stomatologii. Jest to jednocześnie tomograf CBCT i pantomograf z modułem cefalostatycznym.

Więcej

Urządzenie znajduje zastosowanie m.in. w diagnostyce oraz leczeniu implantologicznym, ortodontycznym, periodontologicznym, a także w stomatologii ogólnej oraz chirurgii stomatologicznej. SIRONA ORTHOPHOS SL 3D charakteryzuje się obecnością technologii Dose Imaging 3D, dzięki której dawka promieniowania została zredukowana aż o 87%.

Nowy model mikroskopu operacyjnego EXTARO 300 marki CARL ZEISS

EXTARO 300 to obecnie najnowocześniejszy mikroskop operacyjny używany przez stomatologów.

Nowy model mikroskopu operacyjnego EXTARO 300 marki CARL ZEISS, to rewolucyjne, najwyższej jakości urządzenie pozwalające na osiągniecie bardzo dużego powiększenia. 20-krotne powiększenie leczonego zęba pozwala doskonale zauważyć to, co niewidoczne gołym okiem.

Więcej

Zastosowanie mikroskopu podczas zabiegu sprawia, że leczenie kanałowe i stomatologia zachowawcza mogą być wykonane na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasze prace są jeszcze bardziej precyzyjne i dokładne.

Nowoczesne leczenie bezzębia mostami osadzanymi na implantach 4, 6 lub 8 - prace stałe - REHABILITACJA JAMY USTNEJ

Nowoczesne leczenie bezzębia mostami osadzanymi na implantach 4, 6 lub 8 to nowoczesne rozwiązanie dla pacjentów bezzębnych lub z mocno uszkodzonymi zębami i alternatywa dla ruchomych protez.

Rekonstrukcja uzębienia jest trwała, a ponadto można ją wykonać w jeden dzień. Nowoczesne leczenie bezzębia mostami osadzanymi na implantach 4 lub 6 polega na uzupełnieniu uzębienia za pomocą mostu obejmującego cały łuk zębowy przy użyciu 4 implantów lub analogicznie – przy użyciu 6 implantów.

Więcej

Nowoczesne leczenie bezzębia mostami osadzanymi na implantach 4, 6 lub 8 to stała i pełnołukowa proteza zapewniająca pacjentowi wysoki komfort i estetykę, jak przy naturalnym uzębieniu.

Opinie naszych Pacjentów
Co o nas mówią nasi Pacjenci

Zapraszamy serdecznie

Wybierz jeden z naszych oddziałów
Berezowscy Dental Clinic

Berezowscy Lublin

    Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!

    Berezowscy Dental Clinic

    Berezowscy Krasnystaw

      Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!